Takový jsem ho zažila, měnila bych?

31. prosince 2011 v 2:40 | Hanka
2011 - checked! jak jinak :D
Už teď vím, že až si to za pár měsíců budu číst, budu se smát, budu brečet, budu ale ráda za to, že si to píšu. Protože taková jsem já! :)


leden
Do nového roku vlítli jsme z tropů! A bylo nám hej! Třeťákům a sudokopytníkům. Na cc párty sme nacvičili nejvíc epesní vystoupení, všechno bylo červený a free! S T. jsem zjistila, že láska prochází žaludkem se dá namalovat, přežila jsem svůj první zumba maraton a poprvé ochutnala skvost jménem tatarský biftek! Odstartovala jsem tradici se jménem Pyžamové dny, stala jsem se machrem na mechaniku (po druhý, ještě aby ne, smích), konstruování s á pětkou? nou problémo! prázdniny mi říkali paní!

únor
To jsem zjistila, že Johny je sexy i když je Cizinec, v montérkách sme propařili další noc v Dnešicích a v noci jsem si to kárvovala ááááž v Německu. Osudovou středu, kdy jsem na delší dobu dala sbohem skvoši, protože kotník! Den však měl i pozitiva, vstoupila jsem do říše jménem čez a měla druhou práci, uí. Začal šestej letní a protože se s kotníkem nedalo dělat nic, odjeli sme do Alpuch! Manžestr, kari párečky, no žrasooo! What the hell mluví za vše! :)

březen
Březen byl ve znamení modelových situací a zlomených srdcí. Tentokrát nebylo moje. Promiň. Slečínkovala jsem na Černý labuti, s mamušáčkem Hezky vstávala a s nima se Správci osudu se seznámila. Nadějně jsem se snažila uplácat ucho z hlíny, začala jsem se učit rozeznávat poruchu hdo, saldo, kontakty, jističe, dráty, upomínky, smlouvy, ééééééééé. Čekla jsem si další zumba maraton a nemohla se dočkat dubna. Proč?

duben
Proč? Protože první volání, první lidi, první stresy, nejlepší tým na světě! Miluju! Proč? Protože jsem nešla na Mandrage, nejela na Rallye. Ale proč? Nemoc u mě dlouho nesetrvává (klep) takže Písek a chataří!, běh naděje a epesní Spáňovský koláče! Jako potřetí jsem se osvědčila jako paní učitelka statistiky a kotník nepřestával bolet. A konečně proč? Protože Majáles! Déšť, bahno, bláto? We dont mind it! :) Zajíc v pytli byl dávno doma a bylo to legendární.

květen
Čtvrtého jsem seděla uplně sama a měla hrozný acw :D Zaplatila jsem si zlk, po letech se shledala s JS a mávala mu na podium a D. mi přitom ochotně držel dámskou tašku! Fandili sme hokeji, i když sme byli nuceni k tenisu. Skončil nám šestej letní ale pro mě jako jednu z mála z bc. studia nebyl posledním. Začali sme beachovat a zjistili sme že náš nejlepší salát spilka ever už neexistuje. Protancovala jsem noc a ráno na sensation a věděla že léto bude nezapomenutelný.

červen
Proč Hrákula nepromítá titulky? Asi proto, že si každej musí projít peklem jako je temný rytíř česky! Rozhodla jsem se, že delší vlasy nebudou špatný, konečně mi vyšli naši oblíbení dražé a jeli sme na ně na kole! heč :D třináctýho mi p. Vimmr jasně řek, že dneska teda ne! ale za tři dny už mi dvojku do indexu psal :) Zazpívali sme si s Richardem i Kryštofem a těšili se do Varů.

červenec
U Kafů to znám a těšila jsem se. Vary nezklamaly, akorát ten výběr filmů se nám letos moc nepoved. Kis! :D Turínský kůn bohužel nepatří a nebude patřit mezi mé oblíbené. Zažila jsem svojí druhou oupnér a užila si jí! Věděli ste, že se šňůrkou od plavek se toho dá zažít. Jak říká dnes, svou šanci jsem nepromrhala, ale ani ji nevyužila. Prostě jsem couvla. A protože jsem vždycky byla vzorné dítě, která marodí jen o prázdninách (jak říkává tatínek) ani ty letošní nebyly výjimkou. Ukrutné bolesti hlavy a slzy v očích, protože mi unikla další hudební akce a to přímo na hradě! Užili si to beze mě a já si to užiju za rok! S paníma sme si udělali lejdýs víkend a překvapili našeho dádu.

srpen
Kino nám po letech zčernalo a my se stali elegantními a tak nějak, pruhovatější. Poznala jsem most a litvínov a nejhezčí kruháč. Pong a ping ve žďáru a slečna umělá? :D jo to byl dobrej večer. Zase jsem si na čtrnáct dnů speakovala anglicky a protože lvice slaví v srpnu, zkolaudovala jsem náš budoucí palác a oslavila devatenáctku! :D ano, 19 a víc už se o tom nebudeme bavit! Zavzpomínala jsem si na ní a na to jak mi tu pořád chybí, už dva roky. Vrať se prosím už :(. Sbalila jsem se a odjela sportovat do poříčí. Lezla jsem, odpalovala, podávala, kopala, házela, proklínala ranní déšť a jeho i s buzolou! Já nevím kde je sever natož abych se vyznala v mapě. Jenže citům neporučíte, víte to? Co nenávidíte, po čase *******. No tak dlouho to netrvalo, vyběhli sme kopec a já z něj nemohla spustit oči.

září
Protože republika nám byla zase malá, Eurotrip 2011 se stal skutečností. Vadúz, Zurich, Lyon, Grasse, Nice, Monaco, Pisa, Florencie a zamilované Benátky. Zvládli jsme to! Doma jsem se neohřála a proto jsem odjela raději hned k moři. Welcome ožujsko a heineken zdarma a jeho oči, kterým by podlehla každá. Noční cesta na kopec, naše angličtina a to jak mi chorvati prostě nerozumí. Přijeli sme do zimy a mě začal sedmej zimní. Na svatbě s V. jsem úkol splnila, doprovodila, zatančila a užila si to! Aploudovala jsem fotku, která všechno změnila.

říjen
Náš první oběd a to jak jsme udělali chybu a nedali si na sebe čísla. Neměl ani dres a ani buzolu a zanedlouho se stal mou drahou polovičkou. Vítězné activity, Masarykovo náměstí, Prsten času a to že tě všichni měli rádi a oblíbili si tě. Čtvrtky se až do Vánoc staly symbolem tance a rytmu a myslím že úspěšně! Velice úspěšně :) viď P.?

listopad
První film, kterej filmem nebyl, Vyměřili sme si spolu čas a mě 11. byla zima. Ale i tak, i když pro tebe bez povšimnutí, pro mě nezapomenutelný. Umím bojovat, ale proti vášni jako je sport jsem to prohrála na plný čáře. Jenže ty nepíšeš o mě, tak si ani nezasloužíš víc slov. Život jde dál. A nám bohužel ani těch osmdesát lajků štěstí nepřineslo.

prosinec
Upekla jsem perníčky a zjistila, že pánové nejenom ubližujou ale i lžou. Psala eseje a snažla se konverzovat jak jen to šlo, ale nešlo :D. Získala jsem samotářovo email :D a totálně se zničila na skvoši. Pekla jsem, uklízela a těšila se na Vánoce. Oblíbila jsem si tatarák a můj diář praskal ve švech. Ostatně, kdy nepraská. :)

Možná stručně, ale velice výstižně. Takový byl můj rok dvajedenáct. A myslím, že měl všechno to co mít měl. Bílou a prosvištěnou zimu, studijní a pracovní jaro, cestovatelské a nezapomenutelné léto, a v neposlední řadě zamilovaný a zároveň smutný podzim. Ale i tak tu teď sedím a usmívám se. A abych odpověděla na otázku v nadpisu: neměnila bych.
Je půl třetí ráno a mě za pár hodin čeká úplně nový rok. A vás taky! A jaký bude? Upřímně doufám, že mi přinese dvě písmenka s tečkou před jménem a spoustu radosti za jménem, krásné acw a krátké aht, hromadu prodaných vstupenek a kde že je plátno?, možná nové bydlení, haldy kino lístků do sbírky, nový přeplněný diář, milion fotek a spoustu moučníků, co Vám budou chutnat!

Přeju Vám hlavně zdraví! Protože když budete zdraví, budete šťastní. A když budete šťatsní, budete zamilovaní. A pak Vám nebude chybět už vůbec nic :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 4:56 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama